Робота в Телеконтакті ̶ стильний офіс, зручний графік та гідна зарплата!

Чому зі всіх колл-центрів міста вибирають для місця роботи компанію Телеконтакт?

Телеконтакт — наймасштабніший контакт-центр в місті Житомир, починаючи з березня 2012 року. Офіс компанії обладнаний в європейському стилі (формат «опен спейс» вражає) і розділений на зони:

  • робоча зона (дерозміщені робочі місця співробітників);
  • зона харчування (окрема простора кухня, від якої віє домашнім затишком);
  • зона відпочинку (є 2 кімнати: пасивного та активного відпочинку, де співробітники з радістю проводять вільний час);
  • зона навчання (технічно обладнані аудиторії, де не тільки проводиться навчання нових співробітників, але і цікаві тренінги);
  • 2 гардероба (ми за те, аби працювати було зручно та комфортно)
  • парковка та велостоянка.

У Телеконтакті  є багато цікавих проектів. Компанія  пропонує роботу в Житомирі не тільки студентам, а й випускникам, а також людям, які просто знаходяться у пошуку роботи. Компанія запрошує у свою команду  фахівців з економічних, технічних, лінгвістичних спеціальностей та з медичною освітою; з досвідом роботи торговим або страховим представником, бізнес-тренером, фахівцем з підбору персоналу та інших спеціалістів.

У Телеконтакті в Житомирі проводиться безкоштовне навчання та різні тренінги для всіх бажаючих співробітників. Також в компанії можна не тільки заробляти гідну заробітну плату, навчитись чомусь новому та кар’єрно зростати, а водночас і круто проводити вільний час. Майже кожен місяць влаштовуються  костюмовані заходи, прикрашається офіс, влаштовуються тематичні фотозони, і ще багато-багато різного, так, щоб було не тільки добре працювати, але і круто відпочивати.

Приєднуйся до команди професіоналів!