Студія «Дизайну і Декору» в Житомирі

Компанія, яка втілює ваші бажання в реальний інтер’єр.

Студія «Дизайну і Декору» в Житомирі – одна з провідних дизайн студій міста. Команда захоплених своєю справою професіоналів готова реалізувати навіть найскладніші проекти і створює виключно авторські і ексклюзивні дизайн-проекти.

Вони розробляються лише індивідуально, в повній відповідності вашим смакам і побажанням, враховуючи при цьому актуальні тренди дизайну інтер’єру. Великий досвід реалізації абсолютно різних за складністю і стилем інтер’єрів помножений на кількість вдячних клієнтів – ось той безцінний досвід дизайнера, що дозволяє досягати найкращих результатів.

Студія дизайну інтер’єру “DD studio” – це завжди професійний підхід до потреб клієнта, лояльна цінова політика та чудовий результат. Дизайн студія реалізує проекти “під ключ”, тобто виконання робіт на всіх стадіях, починаючи від створення дизайн проекту майбутнього інтер’єру і закінчуючи кінцевим етапом декорування приміщення, після завершення будівельних та ремонтних робіт.

Наша команда складається з 8 будівельних бригад, у складі яких, фахівці зі стажем роботи від 10 років та більше 500 постачальників, які дозволяють економити клієнту до 30% коштів на закупівлю будматеріалів. Якщо ви придбали нове житло або хочете змінити старий інтер’єр на сучасний, то ремонт – питання, яке обов’язково постане перед вами. Необхідно враховувати, що відсутність дизайн-проекту може стати причиною хаотичного і безладного процесу, результат якого неможливо передбачити.

Дизайн студія DD studio в Житомирі здатна вас здивувати, втіливши в життя будь-які задуми. «DD Studio» націлена на постійний розвиток і примноження накопиченого досвіду. Ми з відповідальністю ставимося до всіх замовлень, постійно розвиваємося, відвідуємо виставки, знайомимося з новими матеріалами і технологіями. Працюємо в різних стильових напрямках (модерн, класика, техно, мінімалізм, ар-декор, кантрі, лофт, фьюжин, прованс). Основними пріоритетами діяльності компанії є максимальне скорочення часу виконання робіт і чітке бачення результату. Ваші мрії стануть реальністю разом з студією дизайну та декору «DD Studio»