Вечеря в затишних кафе Житомира: місця, загальна атмосфера, середній чек

Шукайте найкомфортніші заклади Житомира на ZTGO!

Кожного разу із наближенням осені, прохолодного вітру і нудних дощів ми починаємо шукати затишні кафе. В Житомирі часто відкриваються нові заклади, тому, щоб освіжити пам’ять про вже знайомі локації та відкрити декілька нових, радимо переглянути рейтинг на ZTGO!

Ми підготувалися і підібрали варіанти заздалегідь, щоб ви були готові до холодного сезону. Пропонуємо місця, куди можна відправитися, як одному, щоб почитати або попрацювати, так і зайти ввечері на бокал вина з другом.

Найзатишніші ресторани Житомира за версією ZTGO – це заклади з приємною атмосферою, привітним персоналом і смачною кухнею. Ці всі аспекти доповнюють один одного і створюють максимальний комфорт в ресторані чи кафе.

Комфортні кафе – це знахідка для кавового гурмана чи витонченого любителя солодощів. У затишних закладах Житомира можна сховатися від галасливого ритму міста, сторонніх очей або негоди. Тут на м’яких диванах можна ніби вічно куштувати смачні ранні сніданки, каву на будь-який смак і вести неспішну бесіду із приємним співрозмовником.

Не потрібно бігати по всьому місту в пошуках «свого» закладу, де відчуватимеш себе легко і комфортно.На сайті ZTGO ви знайдете перелік кращих кафе, які обрали по позитивним відгукам. Кондитерські і паби, вишукані ресторани і маленькі кафе – ці всі заклади можуть мати різні меню, інтер’єр і цінову політику, але одна спільна характеристика поєднує їх: затишок, який відчувають їх відвідувачі.