Затишні кафе з каміном в Житомирі: заклади з особливою атмосферою

Зігрівайтеся в атмосфері затишку і тепла в кафе Житомира

Ресторани з таким приємним бонусом, як справжній камін, зараз користуються безумовною популярністю. В чому ж причина такої любові публіки? В сучасному «пластмасовому» світі часто не вистачає природніх матеріалів, атмосфери затишку та відчуття справжньості. Кафе з каміном не замінить вам це повністю, але зможе на декілька годин відкрити двері в світ домашнього комфорту.

Саме тому фаворитами в містян є заміські заклади із терасами і природою, каміномі справжними дровами. Тому зустрічайте в нашому огляді список місць, де крім прекрасної вечері і п’янких напоїв, можна ще і почути звук потріскуючих дров. І хвилини тягнуться якось по-особливому неспішно, і починаєш по-справжньому вірити, що мрії збуваються.

Камін зазвичай розташований в кафе з мисливським спрямуванням. Тут, крім захопливого вогнища, можна також побачити мисливські трофеї і зброю, та і меню буде дивувати авторськими стравами з дичини. Якщо ви полюбляєте такі заклади, то шукайте накращі в списку, який представлений на сайті ZTGO.

Також камін ви зможете побачити в вишуканих ресторанах, де він є частиною декору, але це не применшує ефекту домашнього затишку, який створює цей елемент інтер’єру. Тому замовляйте завчасно столики біля каміну, вони завжди розходяться, як гарячі пиріжки

Шукаєте заклад, який нагадав би вам домашній затишок? Зігрівайтеся у холодну пору року в ресторанах, які радить ZTGO. Особливо порадує зал з каміном, який занурить вас в атмосферу спокою, комфорту і тепла.