Знайди в Житомирі роботу своєї мрії вже сьогодні!

Телеконтакт — наймасштабніший контакт-центр в місті Житомир. Наша компанія вже більше 7 років успішно надає роботу в Житомирі та допомагає досягати кар’єрного зростання та розвитку.

Телеконтакт — міжнародний лідер аутсорсингових колл-центрів, партнер кількох десятків b2c компаній. Це всі популярні компанії, у яких є потреба здійснювати або приймати сотні тисяч контактів (дзвінків, листів, чатів) з клієнтами в місяць. Мета — розповісти про послуги, підібрати підходящі варіанти, запропонувати скористатися товарами.

Всього за рік компанія відкрила для себе та своїх працівників три українські напрямки у сфері страхування, банку та телекомунікацій.

Початок роботи в Телеконтакті можна здійснити і без досвіду роботи, оскільки в компанії проводиться безкоштовне навчання протягом 4-6 днів, гроші за навчання приходять в заробітну плату.

Працевлаштування тільки офіційне, тобто «біла заробітна плата» (оплачувана відпустка, лікарняні).

Зручне територіальне розміщення офісу. До нього можна дістатися всіма видами транспорту (маршрутки, тролейбуси та трамваї).

Компанія рада всім майбутнім співробітникам без обмеження віку та статі.

Ви запитаєте, що треба вміти робити, щоб працювати у Телеконтакті?!

  • Володіти українською та російською мовою, знання англійської мови буде перевагою;
  • Володіння комп’ютером на рівні користувача;
  • Бути повнолітньою особою.

В компанії Телеконтакт (Житомир) можна здобути не лише знання, які можуть знадобляться  в подальшій діяльності, але й знайти близьких по духу друзів, с користю провести вільний час та мати гідну заробітну плату, яка відповідає твоїм очікуванням та прикладеним зусиллям.

Приєднуйся до команди професіоналів!